Katalog děl

Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.

Řadit podle:

Ágnes, Jana Kristus v Le Mans

kolorovaná grafika, vlastní technika 1/1, 2017, signováno, rámováno, paspartováno, 49 x 49 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Aubrechtová, Pavla Krabička

asambláž, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 16 x 17 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Budíková, Jana Houština

litografie, kresba, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 70 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Crocro, Lucie Diana

litografie, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 050,- Kč

Halberštát, Eduard Můj Ústeckoorlický betlém (nominace Grafika roku 2016)

serigrafie, 2016, signováno, 65 x 95 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Herynek, Pavel Bez názvu z cyklu Krajina

kresba tuší, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Hnízdil, Aleš Cyklická energie a prolínání vědomí

kresba tuší a bambusem, 2016, signováno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
22 000,- Kč

Hrubeš, Karel Nad stranou

akryl na plátně, 2009, signováno, rámováno, 90 x 130 cm

Hodnota daru
27 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Hudeček, Otakar Matka hub

olej na sololitu, 2004, signováno, rámováno, 41 x 67 cm

Hodnota daru
11 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Janatková, Milli Poblíž Miřetic u Vacova

barevný linoryt, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Janda, Jiří Let

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Janůjová, Jarmila Suchý list

malba na papíře, 2013, signováno, 55 x 42 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Jelen, Oldřich Dům

litografie, tisk z kamene, 2014, signováno, 33 x 23 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 200,- Kč

Jemelka, David Mocné podloží

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Jerie, Karel Růžový detektiv

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 60 x 90 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
33 000,- Kč

Karlík, Viktor Vzpomínka - zlatá rohožka (1989)

serigrafie, 2009, signováno, 95 x 69 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Kašpar, Jaroslav Socha

stříbřená kovaná ocel, 2008, signováno, výška 57 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Cena v doprodeji
38 500,- Kč

Kavan, Jan Fíga I.

lept, variabilní tisk, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 90 x 64 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Klimešová, Anna Sbírka

kombinovaná technika, akryl, sklo, porcelán, 2016, signováno, rámováno, 60 x 60 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Klimešová, Bára Hladina I.

kombinovaná technika, 2017, signováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Krejbich, Daniel Velký bílý králík z kolekce Čínské krajiny

akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 90 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Marschalová, Zdeňka Zelené Grácie - tanec

olej na plátně, 2017, signováno, rámováno, 90 x 90 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
15 400,- Kč

Michálek, Miloš Na zdi

tisk ze dřeva, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Milkov, Stefan Královna

autorský tisk, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 30 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Nesázal, Michal Otisk reality

vypalované dřevo, 2017, signováno, rámováno, 31 x 60 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
25 300,- Kč

Odráška, Josef Jablko nepadá daleko od stromu

lept s akvatintou, 1998, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 52 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Oleríny, Veronika Něha

šamotová grafika, 2003, signováno, rámováno, 59 x 59 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Ondroušková, Zuzana Bez názvu

akryl a tuš na plátně, 2012, signováno, rámováno, 30 x 20 cm

Hodnota daru
13 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Orlita, Lukáš Fire Rendering

akryl a olej na plátně, 2014, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Ovčáčková, Berenika Victor

serigrafie, 2001, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 90 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
3 300,- Kč

Pažoutová, Kateřina Aerobic - stupínky 1

akvarel na papíru, 2002, signováno, 21 x 30 cm

Hodnota daru
1 000,- Kč
Cena v doprodeji
550,- Kč

Pažoutová, Kateřina Aerobic - stupínky 2

Hodnota daru
1 000,- Kč
Cena v doprodeji
550,- Kč

Perič, Milan Krajina

akryl na plátně, 2015, signováno, rámováno, 70 x 100 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Cena v doprodeji
12 100,- Kč

Pfeffer, Michaela P. Andělé

koláž, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 52 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Cena v doprodeji
1 980,- Kč

Piekar, Pavel Arno Naumann před Národním divadlem (1918)

barevný linoryt, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 59 x 39 cm

Hodnota daru
5 500,- Kč
Cena v doprodeji
3 850,- Kč

Pivovarov, Viktor Diogenés

lept, 2003, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 36 x 45 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Cena v doprodeji
11 000,- Kč

Plesl, Tomáš Lesní pěšinou

akryl na sololitu, 2013, signováno, rámováno, 100 x 60 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
13 200,- Kč

Pošvic, Miroslav Sám

akryl na plátně, 2018, signováno, rámováno, 30 x 40 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
7 700,- Kč

Prášek, Karel LPP 14-1

akryl na dřevě, 2014, signováno, průměr 49 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Rožátová, Eliška Cesta křivolaká

malované tabulové sklo, broušené a lepené, 1990, signováno, 20 x 43 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Cena v doprodeji
27 500,- Kč

Sládková, Helena Portrét I.

pastel na papíře, 2017, signováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
2 000,- Kč
Cena v doprodeji
1 100,- Kč

Sládková, Helena Portrét II.

Hodnota daru
2 000,- Kč
Cena v doprodeji
1 100,- Kč

Smejkal, Václav (JMB) Callotův žebrák

volná replika grafiky, lept, 1998, signováno, rámováno, 25 x 19 cm

Hodnota daru
1 500,- Kč
Cena v doprodeji
550,- Kč

Svoboda, Vladimír Odraz

olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 45 x 50 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Cena v doprodeji
8 800,- Kč

Šmaha, Petr Dveře

kombinovaná technika na papíře, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 84 x 60 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Cena v doprodeji
5 500,- Kč

Štenclová, Jitka Průchod

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 75 x 60 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Cena v doprodeji
20 900,- Kč

Šubr, Zdeněk Kostel Panny Marie Sněžné

olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Cena v doprodeji
6 600,- Kč

Trabura, Roman Hemžení

kvaš, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, 26 x 35 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 950,- Kč

Viková, Jindra Představa (červená, zlatá)

akvarel, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 51 x 41 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Cena v doprodeji
9 900,- Kč

Voves, Jiří Z cyklu Havrani II.

sololit, tmel, akryl, 2015, signováno, rámováno, 40 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Cena v doprodeji
4 400,- Kč

Waageová, Bohunka Proroci

suchá jehla, 1994, signováno, rámováno, zaskleno, 79 x 57 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Cena v doprodeji
2 750,- Kč

Wu, Yi Užívání radosti (Portrét Zdeňka Sklenáře)

serigrafie, 2013, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 31 cm

Hodnota daru
45 000,- Kč
Cena v doprodeji
22 000,- Kč

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí.

Souhlasím  Odmítnout