Cena uměleckých děl v doprodeji je jejich vyvolávací cena plus 10%.
kolorovaná grafika, vlastní technika 1/1, 2017, signováno, rámováno, paspartováno, 49 x 49 cm
asambláž, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 16 x 17 cm
litografie, kresba, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 64 x 70 cm
litografie, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 50 cm
serigrafie, 2016, signováno, 65 x 95 cm
kresba tuší, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
kresba tuší a bambusem, 2016, signováno, 70 x 100 cm
akryl na plátně, 2009, signováno, rámováno, 90 x 130 cm
olej na sololitu, 2004, signováno, rámováno, 41 x 67 cm
barevný linoryt, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm
malba na papíře, 2013, signováno, 55 x 42 cm
litografie, tisk z kamene, 2014, signováno, 33 x 23 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 70 x 50 cm
olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 60 x 90 cm
serigrafie, 2009, signováno, 95 x 69 cm
stříbřená kovaná ocel, 2008, signováno, výška 57 cm
lept, variabilní tisk, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 90 x 64 cm
kombinovaná technika, akryl, sklo, porcelán, 2016, signováno, rámováno, 60 x 60 cm
kombinovaná technika, 2017, signováno, 40 x 30 cm
akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 90 cm
olej na plátně, 2017, signováno, rámováno, 90 x 90 cm
tisk ze dřeva, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm
autorský tisk, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 30 cm
vypalované dřevo, 2017, signováno, rámováno, 31 x 60 cm
lept s akvatintou, 1998, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 52 cm
šamotová grafika, 2003, signováno, rámováno, 59 x 59 cm
akryl a tuš na plátně, 2012, signováno, rámováno, 30 x 20 cm
akryl a olej na plátně, 2014, signováno, rámováno, 70 x 50 cm
serigrafie, 2001, signováno, rámováno, zaskleno, 70 x 90 cm
akvarel na papíru, 2002, signováno, 21 x 30 cm
akryl na plátně, 2015, signováno, rámováno, 70 x 100 cm
koláž, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 42 x 52 cm
barevný linoryt, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 59 x 39 cm
lept, 2003, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 36 x 45 cm
akryl na sololitu, 2013, signováno, rámováno, 100 x 60 cm
akryl na plátně, 2018, signováno, rámováno, 30 x 40 cm
akryl na dřevě, 2014, signováno, průměr 49 cm
malované tabulové sklo, broušené a lepené, 1990, signováno, 20 x 43 cm
pastel na papíře, 2017, signováno, 40 x 30 cm
volná replika grafiky, lept, 1998, signováno, rámováno, 25 x 19 cm
olej na plátně, 2012, signováno, rámováno, 45 x 50 cm
kombinovaná technika na papíře, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 84 x 60 cm
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 75 x 60 cm
olej na plátně, 2015, signováno, rámováno, 40 x 30 cm
kvaš, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, 26 x 35 cm
akvarel, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 51 x 41 cm
sololit, tmel, akryl, 2015, signováno, rámováno, 40 x 50 cm
suchá jehla, 1994, signováno, rámováno, zaskleno, 79 x 57 cm
serigrafie, 2013, signováno, rámováno, zaskleno, 35 x 31 cm