Katalog děl

Doprodej z minulých aukcí

Řadit podle:

Bednářová, Ivana Rajská zahrada

kombinovaná technika (monotypie a olej), 2020, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 35 x 50 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Blabolilová, Marie Pampelišky

akryl na sololitu, 2011, signováno, rámováno, 80 x 105 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Bradáček, Lukáš Jiřina II.

akryl na plátně, 2008/2, signováno, rámováno, 70 x 70 cm

Hodnota daru
49 000,- Kč
Vyvolávací cena
39 000,- Kč

Čermák, Stanislav Lazebnice sevilská

keramika, kombinovaná technika, 2021, signováno, 30 x 30 x 8 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 500,- Kč

Djakovič, Pedja Jazzy V.

akryl na plátně, 2019, signováno, rámováno, 73 x 54 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Vyvolávací cena
30 000,- Kč

Djakovič, Pedja Zpřízněni volbou

tuš na papíře, 2008, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
50 000,- Kč
Vyvolávací cena
40 000,- Kč

Gebauer, Kurt Z cyklu Belaaxa, Ona a on v bazénku

litografie, 2012, signováno, rámováno, zaskleno, 72 x 85 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
11 000,- Kč

Holeka, Pavel Píseň pro Kolombínu

koláž na papíře, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 42 x 30 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Honetschläger, Jakub Lom 2

vícebarevná akvatinta, 2017, signováno, rámováno, zaskleno, 60 x 75 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 500,- Kč

Houska, Jiří Dívka a lemur

olej na plátně, 2016, signováno, rámováno, 60 x 45 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
17 000,- Kč

Hůla, Zdeněk Dobrý chyt levou rukou

akryl na dřevotřísce, 2019, signováno, rámováno, 72 x 54 x 5 cm

Hodnota daru
65 000,- Kč
Vyvolávací cena
40 000,- Kč

Husák, Milivoj Růže, studna i pečeť

akryl a grafit, 2003, signováno, rámováno, zaskleno, 99 x 69 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Janda, Jiří Výhledy IX.

litografie, 2020, signováno, 50 x 34 cm

Hodnota daru
2 500,- Kč
Vyvolávací cena
1 000,- Kč

Janda, Jiří Zrcadlení

akryl na plátně, 2007, rámováno, 137 x 50 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
12 000,- Kč

Jerie, Karel Červená houba

akryl na plátně, 2011, signováno, rámováno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
12 000,- Kč

Kaloč, Jiří Sváteční setkání

akryl, lak, sololit, 2016, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 13 x 9 cm

Hodnota daru
50 000,- Kč
Vyvolávací cena
30 000,- Kč

Klimeš, Svatopluk V letu volám tetu A

koláž, barva, papír, oheň, popel, 2019, signováno, rámováno, 35 x 45 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
15 000,- Kč

Klimeš, Svatopluk V letu volám tetu B

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
15 000,- Kč

Kroča, Antonín Potok

olej na překližce, 2014, signováno, rámováno, 60 x 80 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
9 000,- Kč

Lochmanová, Tereza What is your survival strategy?

dřevořez, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 77 x 50 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Mádrová, Mirka Atlas

olej na plátně, 2018, signováno, rámováno, 70 x 50 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Mareš, Dominik Hlavička

kombinovaná technika, 2019, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
17 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Mareš, Dominik Lysá hora

kombinovaná technika, 2020, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
17 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Matzenauer, Michal Písmo - znaky I.

akryl a křída na papíru, 2020, signováno, 46 x 69 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Matzenauer, Michal Písmo - znaky II.

akryl a křída na papíru, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 46 x 69 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 500,- Kč

Mizera, Pavel Jezero

lípa,metal, 2017, signováno, 47 x 33 x 16 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Mocek, Jiří F. K. Proces - Konec

olej na plátně, diptych, 2007 - 2008, signováno, rámováno, 2x 35 x 60 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
18 000,- Kč

Mrázová-Cagliero, Šárka Mýtus o Érovi

akryl na plátně, 2013 - 2014, signováno, rámováno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
28 000,- Kč
Vyvolávací cena
18 000,- Kč

Němcová, Jaromíra Maria

tisk z výšky, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Neugebauerová, Alice Řeka zapomnění

pastel, 1997, signováno, rámováno, zaskleno, 44 x 31 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Odráška, Josef Úspěšný podnikavec

barevná kresba, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, 82 x 62 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Oleríny, Veronika Bzučivka

laminát, 2018, signováno, 28 x 12 x 21 cm

Hodnota daru
12 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Ondroušková, Zuzana Z cyklu Bez názvu

koláž, pastel na papíře, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 25 x 20 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Ovčáčková, Berenika Evropa

serigrafie, 2018, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
6 000,- Kč

Paštéková, Dominika Rybník

tužka na papíře, 2010, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 53 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Patřičný, Martin Barevná cesta k muzice

skládané dřevo (dřevěný reliéf), 2020, signováno, 50 x 60 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Vyvolávací cena
14 000,- Kč

Perič, Milan Zelené světlo

akryl a sprej na plátně, 2021, signováno, rámováno, 60 x 60 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
11 000,- Kč

Pobříslo, Karel Holka černovlasá II.

počítačová grafika limitované řady 5/30 a pigmentovaný tisk na plátno, 2012, signováno, rámováno, 100 x 80 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Rafl, Tomáš Skrýše

kombinovaná technika, 1993, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 38 x 75 cm

Hodnota daru
22 000,- Kč
Vyvolávací cena
12 000,- Kč

Rožátová, Eliška Uvolnění

malba na kartonu, nedatováno, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Řičica, Michal Opuštěná pouť

kombinovaná technika, 2021, signováno, rámováno, 60 x 50 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Samec, Jan Co jsem objevil na břehu rybníka v Thurnau

akryl na plátně, 2020, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Semecká, Lada Strž

stavované a malované sklo, ocelový rám, 2007, signováno, 46 x 32 cm

Hodnota daru
25 000,- Kč
Vyvolávací cena
15 000,- Kč

Schiggy Ona

perokresba a fivetouch, 2017, signováno, rámováno, 40 x 30 cm

Hodnota daru
3 000,- Kč
Vyvolávací cena
1 500,- Kč

Stárek, Václav Obraz z cyklu Fasnacht

akryl a sprej na plátně, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 50 x 50 cm

Hodnota daru
22 000,- Kč
Vyvolávací cena
13 000,- Kč

Svoboda, Jaroslav Symbol

tavená plastika, 2016, signováno, 52 x 60 x 10 cm

Hodnota daru
290 000,- Kč
Vyvolávací cena
260 000,- Kč

Šafáriková, Markéta Casa Blanca

tisk a malba na plátně, 2019, signováno, rámováno, 50 x 50 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Ščigol, Michail Růženina rodina

olej na plátně, 2004, signováno, rámováno, 120 x 100 cm

Hodnota daru
110 000,- Kč
Vyvolávací cena
90 000,- Kč

Šmíd, Pavel Džbán

olej na plátně, 2004, signováno, rámováno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
40 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Šnokhausová, Petra Žena - Tanec laskavosti

pastel na papíře, 2020, signováno, rámováno, zaskleno, 100 x 70 cm

Hodnota daru
27 000,- Kč
Vyvolávací cena
14 000,- Kč

Švéda, Tomáš Ostrůvek

akryl na plátně, 2015, signováno, rámováno, 60 x 48 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Vyvolávací cena
18 000,- Kč

Vejražka, Vít Země - Modrá planeta

akryl na desce, 2015, signováno, rámováno, 30 x 25 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
1 500,- Kč

Vejražka, Vít Země - Spirála evoluce I.

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
1 500,- Kč

Vilhelmová, Lenka Sdělení

monotyp, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, 69 x 49 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Zálešák, Martin Jarní květena

vlastní technika, 2021, signováno, rámováno, 40 x 35 cm

Hodnota daru
20 000,- Kč
Vyvolávací cena
15 000,- Kč

Zděnek, Jarek Mata Hari

akryl na plátně, koláž, 2020, signováno, rámováno, 90 x 66 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Vyvolávací cena
6 000,- Kč

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím  Odmítnout