Katalog děl

Mimořádná aukce

Kosová, Amálka
Vyhlídková trasa
tempera a akryl na plátně, 2021, signováno, rámováno, 70 x 60 cm

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Obraz namalovaný bionickou rukou. Zajímavostí letošního ročníku aukčního salonu výtvarníků je obraz od patnáctileté Amálky. Dívka překonala rakovinu, ale musela jí být amputována pravá ruka. Díky podpoře Konta Bariéry letos dostala bionickou protézu – a mohla zase uchopit štětec. Obraz patnáctileté studentky, která od září navštěvuje gymnázium Jana Kepplera, zahájí symbolicky 15. aukční salon výtvarníků pro Konto Bariéry.

Řadit podle:

Adamcová, Kamila Amsterodam

kombinovaná technika, 2019, signováno, rámováno, 80 x 100 cm

Hodnota daru
18 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Adensamová, Blanka Talíř pro potěšení

černé lehané sklo, 2000, signováno, 28 x 28 cm

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Adensamová, Blanka Talíř pro radost

Hodnota daru
5 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Ágnes, Jana Kuriosité

kombinovaná technika, 2007, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 49 x 39 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Achrer, Josef ml. Krajina č. 3

serigrafie, papír, 2013, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 72 x 50 cm

Hodnota daru
8 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Achrer, Josef st. Analýza soumraku

olej, akryl na plátně, 2016, signováno, rámováno, 57 x 52 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Anderle, Jiří Nekonečno a dívka

akryl a tužka na plátně, 58/2021, signováno, rámováno, 50 x 35 cm

Hodnota daru
80 000,- Kč
Vyvolávací cena
45 000,- Kč

Anlaufová, Jitka Květ

olej na plátně, 2009, signováno, rámováno, 30 x 30 cm

Hodnota daru
6 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Aubrechtová, Pavla Trikolora I.

koláž, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, 54 x 38 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
5 000,- Kč

Augustin, Richard Miloš Forman 13/20

serigrafie, 2021, signováno, 33 x 30 cm

Hodnota daru
3 200,- Kč
Vyvolávací cena
2 900,- Kč

Augustin, Richard Miloš Forman 4/20

serigrafie, 2021, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 33 x 30 cm

Hodnota daru
3 200,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Axmann, Mikoláš Nebeská vinice I., II., III.

litografie, 2019, signováno, 3x 50 x 40 cm

Hodnota daru
30 000,- Kč
Vyvolávací cena
18 000,- Kč

Axmann, Mikoláš Sokolník

litografie, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 40 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
7 000,- Kč

Balabán, Daniel TV Suprematismus

litografie, 2015, signováno, rámováno, zaskleno, 50 x 70 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
2 000,- Kč

Balcar, Martin Dedicate To Conie

akryl na plátně, 2019, signováno, rámováno, 80 x 100 cm

Hodnota daru
50 000,- Kč
Vyvolávací cena
39 000,- Kč

Bartáková, Libuše Neznámé slunce

akryl na plátně, 2019, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
7 000,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Bax, Lucie Tyrkysová míle

akryl na plátně, 2020, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 500,- Kč

Bednářová, Ivana Rajská zahrada

kombinovaná technika (monotypie a olej), 2020, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 35 x 50 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
10 000,- Kč

Beldová, Alena U Jizery

akryl na kovové desce, 2019, signováno, rámováno, 30 x 50 cm

Hodnota daru
15 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Benedikt, Václav Na návsi

olej na plátně, 2017, signováno, rámováno, 40 x 40 cm

Hodnota daru
16 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Beneš, Karel Milostná noc

barevná litografie, 1994, signováno, rámováno, zaskleno, 71 x 50 cm

Hodnota daru
4 500,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Benešová, Daniela Stromy

barevná litografie, 2019, signováno, rámováno, zaskleno, 65 x 50 cm

Hodnota daru
4 000,- Kč
Vyvolávací cena
3 000,- Kč

Benetka, Karel Požár Babylonské věže

olej na překližce, 2019, signováno, rámováno, 83 x 59 cm

Hodnota daru
65 000,- Kč
Vyvolávací cena
30 000,- Kč

Bičovská, Jaroslava Žonglér

olej na plátně, 2007, signováno, rámováno, 110 x 90 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Vyvolávací cena
27 000,- Kč

Bílková, Alena Digitální můra a motýl Čtvercovník (z cyklu Transformismus)

barevná suchá jehla, perforace, 1994, signováno, rámováno, zaskleno, paspartováno, 70 x 52 cm

Hodnota daru
5 200,- Kč
Vyvolávací cena
4 000,- Kč

Bím, Tomáš Tátova garáž

litografie, 2020, signováno, rámováno, zaskleno, 63 x 50 cm

Hodnota daru
10 000,- Kč
Vyvolávací cena
8 000,- Kč

Blabolilová, Marie Pampelišky

akryl na sololitu, 2011, signováno, rámováno, 80 x 105 cm

Hodnota daru
35 000,- Kč
Vyvolávací cena
20 000,- Kč

Bláha, Václav Figurální krajina

kombinovaná technika na podložce, 2016, signováno, rámováno, 30 x 35 cm

Hodnota daru
38 000,- Kč
Vyvolávací cena
18 000,- Kč